Транспортный коллапс в Черновцах

Обговорення останніх новин в регіоні
13ый воин
Експерт
Дякував (ла): 283 рази
Подякували: 275 разів

Re: Транспортный коллапс в Черновцах

Повідомлення 13ый воин » 09 вересня 2019, 23:42

Keon писав:
09 вересня 2019, 22:05
НАМ НЕ ЗВИКАТИ /

У Чернівцях департамент житлово-комунального господарства має намір перенести продовження ремонтних робіт на вулиці Руській на 2020 рік.

Про це сьогодні на брифінгу в міськраді повідомив міський голова Олексій Каспрук, пише molbuk.ua

Він сказав, що він не задоволений пропозицією департаменту ЖКГ.

"Доповідав Бешлей по ситуації з дорогами. Я абсолютно не задоволений тим, що там відбувається. Він повідомив, що по вулиці Руській вони будуть вносити пропозиції перенести об’єкт на наступний рік. Вони хочуть не влаштовувати верхній шар асфальту. Тобто, цей об’єкт буде заходити в зиму", – повідомив Каспрук, додавши, що з цієї ситуації у міськраді проведуть додаткову нараду.

"Я щось не в захваті від цього їхнього рішення. Я вважаю, що ту ділянку, яку вони почали робити, треба закінчити до зими. Тому що практика залишати дороги на зиму – дуже негативна", – сказав міський голова.

Водночас Каспрук додав, що в департаменті ЖКГ стверджують, що роботи з облаштування верхнього шару асфальту на проспекті Незалежності від "Формаркету" до вулиці Головної завершаться до Дня міста.
http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=115712
идиоты, слов нет, представляю что там будет твориться при обьезде на подьеме в гололед, ппц
Куплю или "поменяю на сок/пиво" виниловые пластинки

Дід Панас
Активіст
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 61 раз

Повідомлення Дід Панас » 10 вересня 2019, 02:36

Keon писав:
НАМ НЕ ЗВИКАТИ /

У Чернівцях департамент житлово-комунального господарства має намір перенести продовження ремонтних робіт на вулиці Руській на 2020 рік.

Про це сьогодні на брифінгу в міськраді повідомив міський голова Олексій Каспрук, пише molbuk.ua

"Доповідав Бешлей по ситуації з дорогами. Я абсолютно не задоволений тим, що там відбувається. Він повідомив, що по вулиці Руській вони будуть вносити пропозиції перенести об’єкт на наступний рік. Вони хочуть не влаштовувати верхній шар асфальту. Тобто, цей об’єкт буде заходити в зиму", – повідомив Каспрук, додавши, що з цієї ситуації у міськраді проведуть додаткову нараду.

"Я щось не в захваті від цього їхнього рішення. Я вважаю, що ту ділянку, яку вони почали робити, треба закінчити до зими. Тому що практика залишати дороги на зиму – дуже негативна", – сказав міський голова.

Водночас Каспрук додав, що в департаменті ЖКГ стверджують, що роботи з облаштування верхнього шару асфальту на проспекті Незалежності від "Формаркету" до вулиці Головної завершаться до Дня міста.
Чому мер не знімає цього безвідповідального Бешлея? Чи це питання міськрада вирішує? А то що є мер, що немає жодної різниці. Чи це саботаж команди Продана, щоб зняти Каспрука і знову почати хазяйнувати в місті і потрошки докрадати, що ще залишилося???
Отака х...ня, малята.

Keon
Постійний користувач
Дякував (ла): 337 разів
Подякували: 326 разів

Повідомлення Keon » 10 вересня 2019, 08:55

Дід Панас писав:
10 вересня 2019, 02:36
Keon писав:
НАМ НЕ ЗВИКАТИ /

Чому мер не знімає цього безвідповідального Бешлея? Чи це питання міськрада вирішує? А то що є мер, що немає жодної різниці. Чи це саботаж команди Продана, щоб зняти Каспрука і знову почати хазяйнувати в місті і потрошки докрадати, що ще залишилося???
Думаю саботаж команды Продана, хотя и Каспрук может его уволить (ну Бешлея), но не делает ничего.

Keon
Постійний користувач

Повідомлення Keon » 02 жовтня 2019, 14:24

У Чернівцях у центрі міста на місяць обмежать рух транспорту через ремонтні роботи.

Про це повідомили у пресслужбі міської ради.
Так, з метою проведення робіт з реконструкції мереж газопостачання на вулицях Руській, Головній, Університетській, Поштовій, П. Чайковського, М. Заньковецької, С. Бандери, І. Франка та площі Філармонії, з 7 жовтня до 8 листопада частково обмежать рух транспорту в районі проведення робіт.
https://molbuk.ua/chernovtsy_news/18302 ... portu.html

13ый воин
Експерт
Дякував (ла): 283 рази
Подякували: 275 разів

Повідомлення 13ый воин » 02 жовтня 2019, 15:45

на русской уже частково а потом и не частково а потом и вообще обмежили рукх на год! спасибо!
Куплю или "поменяю на сок/пиво" виниловые пластинки

Keon
Постійний користувач

Повідомлення Keon » 09 жовтня 2019, 11:33

З дорожнього фонду заберуть понад 8 мільйонів гривень, які передадуть «Чернівцітеплокомуненерго» та «Чернівціводоканалу».

Сьогодні, 8 жовтня, відбулось засідання виконавчого комітету Чернівецької міської ради. Серед ухвалених ним рішень – перерозподіл видатків міського бюджету на 2019 рік. Згідно з документом, зокрема, на 8,65 мільйона гривень зменшать видатки на ремонт доріг. Частину цих коштів, своєю чергою, передадуть комунальним підприємствам «Чернівцітеплокомуненерго» (майже 5 мільйонів) та «Чернівціводоканал» (понад 2,5 мільйони).

«Ми змушені вжити таких заходів, для того щоб вчасно розпочати опалювальний сезон, забезпечити життєдіяльність міста з постачання води мешканцям, забезпечити рух громадського транспорту, зокрема, безперебійний рух тролейбусів», – повідомив директор Департаменту ЖКГ міськради Володимир Бешлей.
За його словами, фінансове управління міської ради має бачення, як потім ці кошти повернути у дорожній фонд.

Крім того, «Чернівецькому тролейбусному управлінню» перерахують 2 мільйони гривень, які раніше мали спрямувати на збір та вивезення сміття.
https://shpalta.media/2019/10/08/groshi ... ernivcyax/

sergej1974007
Легенда Форуму
Дякував (ла): 573 рази
Подякували: 611 разів

Повідомлення sergej1974007 » 06 листопада 2019, 21:15

А шо там с Проспектом слышно?——
Говорят что так хорошо сделали что "летчики" черезчур быстро ездить начали(((
Я всегда себя хвалю.
Очень я себя люблю.

Я красив, как древний бог.
Я скульптурой быть бы мог!

Я умнее, чем Ньютон,
Лишь чуть-чуть умнее он.

Как певцу мне равных нет,
Я еще пойду в балет!

Первый я во всем всегда.
Настоящая звезда!!!

Nero
Адміністратор
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 436 разів

Повідомлення Nero » 06 листопада 2019, 21:34

Так хорошо сделали, что проклинают за ту разметку

Infra3Byk
Постійний користувач
Дякував (ла): 95 разів
Подякували: 118 разів

Повідомлення Infra3Byk » 06 листопада 2019, 22:15

Нам би ще декілька теплих тижнів (с)

OlegLOA
Авторитет
Дякував (ла): 359 разів
Подякували: 427 разів

Повідомлення OlegLOA » 06 листопада 2019, 22:16

Это ....ц какой-то. Был сегодня на проспекте на перекрестке - начудили знатно... Сказать что сделали по дыбильному - ничего не сказать...
Что курил тот кто это придумал - осталось неизвестно...
Сервіс-центр "ЕКСПЕРТ" - РЕМОНТ аудіо/відео техніки,комп'ютерів,моніторів та іншої електроніки
м.Чернівці, вул.Комарова,9АА(вхід з вул.Івасюка,100м від Комарова) тел.(МТС)0506027068, (КС)0975931050
https://goo.gl/mvzvhy

Відповісти

Повернутись до “Новини Чернівців”