Плюсы и минусы работы разработчиком

Спілкування майже без обмежень

Модератор: Сулейман

kreativ
Гуру
Дякував (ла): 402 рази
Подякували: 1303 рази
Контактна інформація:

Re: Плюсы и минусы работы разработчиком

Повідомлення kreativ » 20 липня 2021, 17:46

Bublik писав:
20 липня 2021, 16:46
Цілком. Я стикався з такими точками зору. В основному це відбувається коли з людини злітає корона і часто це відбувається саме з програмістами. Звичайний програміст в США чи Канаді, та й в тій же Європі не є професія яка чимось виокремлює, на відміну від України :-) І от коли наш "крутий" програміст який звик в Україні бути в центрі подій потрапляє в Канаду і розуміє що він оплачується дешевше ніж електрик чи сантехнік в нього падає клима і він хоче додому де він "поважна" особа :-D
пример так себе, смысл серьезно обсуждать мотивацию и действия странных людей.

и между тем сталкивался я пару раз здесь с сантехниками, которые реально решают проблемы в своей нише. так их труд и особенно в таких обстоятельствах - оплачивался согласно пожеланий и, как по мне, очень достойно по цифрам. тем более таких ребят с годами все меньше и меньше, а разработчиков все больше да больше.

Master
Легенда Форуму
Дякував (ла): 1734 рази
Подякували: 2169 разів

Re: Плюсы и минусы работы разработчиком

Повідомлення Master » 20 липня 2021, 18:12

kreativ писав:
20 липня 2021, 17:46
пример так себе, смысл серьезно обсуждать мотивацию и действия странных людей.

и между тем сталкивался я пару раз здесь с сантехниками, которые реально решают проблемы в своей нише. так их труд и особенно в таких обстоятельствах - оплачивался согласно пожеланий и, как по мне, очень достойно по цифрам. тем более таких ребят с годами все меньше и меньше, а разработчиков все больше да больше.
Да и даже могут корону примерить.
:-D
Во всяком случае ни в чем себе не отказывают
Один большой объект типа готель или ресторан стоит очень больших денег в плане сантехники.
Ну и бассейны и сауны тоже.
Все, что вы видите во мне - это не мое, это ваше.
Мое - это то, что я вижу в вас. ©

Відповісти

Повернутись до “Флуд и флейм”