Дiя

Master
Легенда Форуму
Дякував (ла): 2043 рази
Подякували: 2357 разів

Re: Дiя

Повідомлення Master » 10 листопада 2021, 15:11

Михайло Федоров
30 мин. ·
Реєстрація місця проживання в Дії з паспортом-книжечкою. Уряд ухвалив відповідну постанову. Вона дозволяє до моменту набуття законом чинності запустити експериментальний проєкт для жителів всієї країни, у тому числі і власників паспортів-книжечок.
Підтвердити місце реєстрації можна буде завдяки електронному витягу, який отримуватимемо порталі Дія. Якщо ви прописуєтеся там, де проживаєте наразі, то достатньо вказати адресу, підписати КЕПом, отримати згоду власника — і все. Це всього 10-15 хвилин вашого часу в онлайні.
До того ж чоловікам не потрібно щоразу відвідувати установи при переїзді — військкомати отримуватимуть цю інформацію автоматично. Ніякого ходіння установами, сканування документів і витрат часу на бюрократію.
Зараз зміна місця реєстрації онлайн працює для власників ID-карток у 7 містах. Послуга вже доступна для жителів Києва, Харкова, Вінниці, Луцька, Рівного, Кривого Рогу та Маріуполя.
Команда Мінцифри повністю змінює застарілу систему. Спрощуємо одну з найбільш популярних послуг. Минулого тижня ВРУ прийняла законопроєкт у цілому. Він усуває паперову звітність для органів реєстрації, дозволяє отримати вторинну і третинну медичну допомогу, оформити пенсію за місцем фактичного проживання. А також гарантує захист прав власника на своє майно.
Зовсім скоро регіони почнуть поступово переходити на електронну зміну місця реєстрації.
Все, что вы видите во мне - это не мое, это ваше.
Мое - это то, что я вижу в вас. ©

Master
Легенда Форуму

Повідомлення Master » 22 листопада 2021, 15:17

вот еще одна новость про подделку ДИИ
но.
там пишут что пацану шьют кримінальне провадження за ч. 1 ст. 361 КК України “Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку”, санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до трьох років.

но ведь на самом деле никакого несанкционированного вмешательства не было!

там скорее должна быть статья за подделку документов !???
не так ли?
я конечно не юрист, но вроде как так должно быть?

Master
Легенда Форуму

Повідомлення Master » Сьогодні, 12:01

Відповісти

Повернутись до “Програмне забезпечення”