Тема для ФОП - Поговорим о РРО, терминалах, налогах (все новости)

Модератор: sim72pin

Master
Легенда Форуму
Дякував (ла): 1181 раз
Подякували: 1776 разів

Re: Тема для ФОП - Поговорим о РРО, терминалах, налогах (все новости)

Повідомлення Master » 18 листопада 2020, 16:07

они еще и против карантина...
Если ты ненавидишь — значит тебя победили ©

Master
Легенда Форуму

Повідомлення Master » 19 листопада 2020, 08:06

Євгеній Прокопишин
9 ч. ·
Уряд анонсував компромісний варіант змін в Закон про РРО. Деякі новації я підтримую, наприклад:
- перегляд лімітів для ФОП (зараз їх встановлюють в гривнях окремим законом, пропонується прив'язати до мінімальної з/п, щоб ліміти зростали разом з підняттям мінімалки)
- не застосовувати РРО при безготівкових операціях (це також правильно, тому що фізично неможливо видати мені чек, якщо я купую якісь послуги онлайн, як то, наприклад, тарифний план стрімінгового сервісу), а застосовувати РРО лише при розрахунками готівкою (такий підхід. до речі. змусить активніше відмовлятися від паперових грошей і переходити в e-commerce, що знизить корупцію і тіньовий сектор)
- скасувати кешбек (кешбек це хороша штука, але це для розвинених людей, у нас з цим потрібно ще якийсь час почекати)
А от про штрафи я не зовсім згодний. Так, податкова може цим зловживати і це потрібно відслідковувати та вирішувати точково. Але штрафи великі потрібно залишити. Можливо трішки зменшити, але штраф має бути суттєвим - це єдина гарантія того, що бізнес буде виконувати закон, а малі штрафи стимулюють не боятися порушувати Закон.

Дерзкий
Модератор
Дякував (ла): 439 разів
Подякували: 533 рази

Повідомлення Дерзкий » 19 листопада 2020, 12:47

Поки ФОП в Києві на холоді відстоюють свої права, великі мережі придумали цікавий спосіб заниження ПДВ.

Зображення

От купуєте ви телефон за 5999, і виявляється по чеку він 4200, а ще 1800 - незрозуміла послуга (яка не оподатковується ПДВ), від якої звісно відмовитись неможливо.

Такою нехитрою маніпуляцією економиться 300 на сплаті ПДВ, от тільки економите не ви, а продавець.

Або купуєте гриль за 7500, а насправді його ціна в чеку 5800, ще 1700 - теж якась незрозуміла послуга. І знову ж таки магазин сплатить на 280 гривень менше в бюджет.

Але кошмарять дрібних фопів...

Михайло Катрук
Человеческие споры бесконечны не потому, что не возможно найти истину - а потому, что спорящие ищут не истину, а самоутверждение.
Не спрашивайте, что ваша страна может сделать для вас, спрашивай, что вы можете сделать для своей страны. (с) Джон Кеннеди

Tyrex7
Авторитет
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 135 разів

Повідомлення Tyrex7 » 19 листопада 2020, 16:20

Дерзкий писав:
19 листопада 2020, 12:47
Поки ФОП в Києві на холоді відстоюють свої права, великі мережі придумали цікавий спосіб заниження ПДВ.

Зображення

От купуєте ви телефон за 5999, і виявляється по чеку він 4200, а ще 1800 - незрозуміла послуга (яка не оподатковується ПДВ), від якої звісно відмовитись неможливо.

Такою нехитрою маніпуляцією економиться 300 на сплаті ПДВ, от тільки економите не ви, а продавець.

Або купуєте гриль за 7500, а насправді його ціна в чеку 5800, ще 1700 - теж якась незрозуміла послуга. І знову ж таки магазин сплатить на 280 гривень менше в бюджет.

Але кошмарять дрібних фопів...

Михайло Катрук
Ги. Хз чи це то саме, але у мене був схожий випадок в комфі. Купляв там декілька товарів. Один з них роутер ціна чуть вище 2 кгрн. Ніби суму заплатив ту саму сумарно, а вдома глянув в чек, а ціна роутера десь на 200 грн менша, а на цю суму мені типу продали доп гарантію на 2р. і сума вийшла та сама.)
Si vis pacem, para bellum

Страшні московські воші, а ще страшніші українські гниди
Симон Петлюра

Master
Легенда Форуму

Повідомлення Master » 19 листопада 2020, 16:24

всякие доп гарантии всегда стараются впудрить + антивирус + настройку , но я всегда посылаю их в сад.
правде недавно повелся на гарантию на разбитие телефона и купил внуку телефон с этой гарантией на год.
по цене она была в два раза дороже чем защитное стекло (которое я не купил)
вот разобьет - посмотрим...

akinak
Експерт
Дякував (ла): 151 раз
Подякували: 779 разів

Повідомлення akinak » 19 листопада 2020, 16:30

Master писав:
19 листопада 2020, 16:24
всякие доп гарантии всегда стараются впудрить + антивирус + настройку , но я всегда посылаю их в сад.
правде недавно повелся на гарантию на разбитие телефона и купил внуку телефон с этой гарантией на год.
по цене она была в два раза дороже чем защитное стекло (которое я не купил)
вот разобьет - посмотрим...
Здесь про другое, это они мутят именно с налогами, тебя никто не спрашивает в момент формирования чека.
Но ругать бизнес за то, что он не платит пдв, который ему хрен кто возвращает систематически - ну такое.

Master
Легенда Форуму

Повідомлення Master » 19 листопада 2020, 16:35

akinak писав:
19 листопада 2020, 16:30
Здесь про другое, это они мутят именно с налогами, тебя никто не спрашивает в момент формирования чека.
Но ругать бизнес за то, что он не платит пдв, который ему хрен кто возвращает систематически - ну такое.
на чеке четко видно, что это доп причиндалы , и я бы за них не платил.

Tyrex7
Авторитет
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 135 разів

Повідомлення Tyrex7 » 19 листопада 2020, 16:41

Master писав:
19 листопада 2020, 16:35
на чеке четко видно, что это доп причиндалы , и я бы за них не платил.
Особисто я заплатив стільки же, як і мав. Сума на чеку була та ж. А на складові я вже вдома зверннув увагу. Вони типу зробили знижку і на цю суму вписали + 2р.гарантії. Можна сказати, що напевно мені можливо так вигідніше ніж за ті гроші просто роутер.
Si vis pacem, para bellum

Страшні московські воші, а ще страшніші українські гниди
Симон Петлюра

Keon
Поважний користувач
Дякував (ла): 508 разів
Подякували: 453 рази

Повідомлення Keon » 20 листопада 2020, 20:08

Беда (
Вкладення
501C078D-A450-4A20-83AD-580FBA157DEF.png

Дерзкий
Модератор
Дякував (ла): 439 разів
Подякували: 533 рази

Повідомлення Дерзкий » 22 листопада 2020, 09:38

Человеческие споры бесконечны не потому, что не возможно найти истину - а потому, что спорящие ищут не истину, а самоутверждение.
Не спрашивайте, что ваша страна может сделать для вас, спрашивай, что вы можете сделать для своей страны. (с) Джон Кеннеди

Відповісти

Повернутись до “Економіка, банки, фінанси”